Svetainių kūrimas, el. parduotuvių kūrimas | Rasos.eu

Svetainių kūrimas.El. parduotuvių kūrimas. Tik pagal Jūsų poreikį. 

Pradėti labai lengva:

01

Vizija
Bet koks projektas prasideda nuo vizijos. Žinoti ko reikia yra pats pirmasis žingsnis. Svetainės ar el.parduotuvės? „One page“ ar „multipage“ tipo? Susisiekite ir mes sukursime el. parduotuvę ar svetainę pagal Jūsų poreikį.

02

Namų darbai

Svetainių kūrimas susideda iš etapų. Pirmiausiai mums reikia žinoti, o Jums būti paruošus namų darbus:Meniu punktai;Išvaizda;Spalvos;Informacija ir nuotraukos…Talpinimas ir domenas. (Neturite? Rekomenduosime ir padėsime užsakyti) Užsisakę pagal mūsų rekomendaciją gausite 20% premiją sumokėtos sumos.

03

Užsisakyti paslaugą
Susisiekite ir mes aptarsime detales:Įgyvendinimo galimybes;Terminą;Kainą.Pradėti labai lengva.

04

Bendradarbiauti
Tik nuo Jūsų savalaikio bendravimo ir pagalbos kuriant bei redaguojant priklauso darbų atlikimo terminas ir tai ar galutinis rezultatas atitiks Jūsų pradinę viziją.

Svetainių / el.parduotuvių kūrimo paslauga

Aprašymas

Terminas

Dizainas

Kaina

Mes kuriame atsižvelgiat į Jūsų poreikius, pageidavimus, norus bei pastebėjimus. Sakau „Mes“, nes svetainės kūrime Jūs taip pat dalyvaujate kaip kūrėjas, nes be Jūsų pastebėjimų ir komentarų neįmanoma įgyvendinti Jūsų projekto. Tik Jūs tiksliai žinote kaip turėtų atrodyti, kaip turėtų funkcionuoti Jūsų svetainė ar el. parduotuvė. 
Visos svetainės (įskaitant el. parduotuves) turi turinio valdymo sistemą – tai klientui patogus valdymas nereikalaujantis programavimo žinių.Kuriame:
* „One page“ ar įprastas „Multipage“ tipo svetaines smulkiam ir vidutiniam verslui, paslaugų teikėjams, visuomeninėms organizacijoms; * Portfolio tipo svetaines kūrėjams.
El. parduotuvės dalis:

* Produktų sukėlimas (iki 10 produktų nemokamas, virš 10 – 1vnt/1,50 Eur);* Siuntų tarnybų „Multiparcels“ įskiepio pajungimas – 30Eur; * Paysera/Paypal įskiepių pajungimas (Įskaičiuota Į kainą).
Užsisakius kūrimo paslaugą – sukurto projekto priežiūra – 3 mėnesiai NEMOKAMAI.

Terminas labai neapstraktus dalykas priklausantis nuo daugelio dalykų ir vienareikšmiškai įvardinti konkretų terminą yra neįmanoma.Kartais klientas kreipiasi turėdamas tik viziją, tačiau nėra apgalvojęs nei spalvų, nei meniu punktų, nei kitų pradžiai itin svarbių smulkmenų. Taigi terminas labai priklauso nuo to, kiek vizijos jau esate realizavę. Tai yra, ar turite domeną, ar esate užsakę talpinimo paslaugą, ar žinote kaip turėtų atrodyti svetainė, kokie meniu punktai, submeniu punktai, kokias nuotraukas ir informaciją norėsite, kad būtų patalpinta kuriant svetainę? O gal visą informaciją talpinsite patys? Svetainės kūrimas gali užtrukti ir 2 darbo dienas, ir neapsakomai ilgą laiką.
Priklausomai nuo to, kiek informacijos jau paruoštos turi klientas ir ar tiksliai žino ką svetainėje nori matyti, minimalus darbų atlikimo laikas yra 1savaitė – informacinio pobūdžio svetainė, 2 savaitės – el. parduotuvė. Pradinį vaizdą (“rėmą”), kurį koreguosiu pagal kliento pageidavimus, galima pamatyti per 1-2 d., nuo prisijungimų prie serverio man atsiuntimo. Tiesa, pasirinkus individualaus dizaino kūrimo paslaugą darbų atlikimo terminas gali užsitęsti dvigubai ar dar ilgiau, priklausomai nuo kliento pageidavimų. 
Parašykite, ir aptarsime konkretų darbų atlikimo terminą atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus ir projekto sudėtingumą.

Įprastai svetainių kūrimui naudoju wordpress šablonus, tačiau tai nereiškia, kad visų klientų svetainės yra vienodos. Šablonus individualizuoju ir pritaikau pagal klientų poreikius. Dizaino korekcijos atliekamos koreguojant šablono kodą, naudojantis
Adobe Photoshop 2020
programa kuriamos dizaino detalės, logotipai ir kt. 
Jei kliento poreikių netenkina šablonas – yra galimybė užsisakyti visiškai individualaus dizaino kūrimą, kuris bus vienintelis ir sukurtas tik Jums pagal Jūsų poreikius. Šio dizaino kūrimas kainuoja papildomai. Dizainas kuriamas su Nicepage programa. Turi savitą turinio valdymą, tačiau yra visiškai pritaikytas WordPress, Joomla, HTML ir online redagavimui.  Vizualiai galėsite pridėti, redaguoti, perkelti ir keisti savo svetainę be kodavimo! 
Visos svetainės puikiai atrodo visuose įrenginiuose.
P.S. Nicepage produktus naudoja ir žinomos įmonės tokios kaip Amazon, Microsoft, Gettyimage, Expedia, Comcast ir kitos.

Svetainių kūrimas

 nuo 100 Eur.

Internetinių parduotuvių kūrimas 

nuo 150 Eur.

Individualus dizainas

nuo 150 Eur.

Visos kainos yra nurodytos kaip orentacinės. Konkrečią projekto įgyvendinimo kainą aptariame su kiekvienu klientu individualiai. Norėdami sužinoti Jūsų projekto įgyvendinimo kainą prašome užpildyti žemiau esančią formą. Arba parašykite mums el. paštu rasa@rasos.eu. 

Susisiekite

Norite pasidomėti kiek kainuotų Jūsų viziją paversti veikiančia svetaine ar el.parduotuve – užpildykite šią mini užklausos formą.

Pasirinkite dominančią paslaugą:

Informacinė svetainė
El. parduotuvė be tiesioginių mokėjimų
El. parduotuvė su tiesioginiais mokėjimais

Message

Email

SIŲSTI

Jūsų užklausa išsiųsta.
Unable to send your message. Please fix errors then try again..

EnglishLietuvių kalbaРусский
Scroll to Top